• PASLANMAZ ÇELİK ÖZEL İMALATLAR

  • CNC DÜZLEMİNDE İMALATLAR

  • TRANSPARAN CEPHE SİSTEMLERİ

  • KÜPEŞTE VE KORKULUK SİSTEMLERİ

Titanyum Kaplama

Paslanmaz ürünleriniz titanyum kaplama yapılarak korozyon direnci ve renklendirme yapabiliyoruz.
Devamı

Paraduş Cam Kabin Menteşeleri

Ağırlıklı olarak cam banyo kapılarında tercih edilen ve değişik renk alternatifleri bulunan cam menteşeleri, yüksek performanslı ve kaliteli olmasının sağladığı avantajla, cam kapıların daha çok açılıp kapandığı projelerde kullanılabilir.
Devamı

Cam Saçak (Kanopi) Sistemleri

Cam saçak sistemleri kurulumu itibariyle her tip bina mimarisine uyan bir tasarım özelliğine sahiptir
Devamı

Spider Cam Cephe Sistemleri

Spider Cam Cephe sistemleri uygulamalarında camlar arasında kalan fuga boşlukları toz tutmayan silikon ile tekniğine uygun olarak dolduruluyor.
Devamı

Kurumsal

Firmamız, kurulduğu günden bu yana sürekli gelişme göstermiş ve özellikle yapı sektöründe son yıllarda popüler olan transparan (planer) cephe, korkuluk ve saçaklarda kullanılan tüm ürünlerin projelendirilmesini uzman mimar ve mühendis kadrosuyla gerçekleştirerek, tecrübeli üretim ekibiyle kusursuz ve zamanında üretim sağlamaktadır. Ayrıca, esnek üretim bandı sayesinde her türlü metal ürünü üreterek, yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizin çözüm ortağı olmuştur. 

Cnc, Polisaj, satine, ve kaynak işçiliği gibi kaliteyi belirleyen faktörleri bünyesinde barındırarak özel imalat ve dekoratif ürünlerde üretebilen Norminox, uygun fiyat politikasıyla her türlü metal ürünü esnek üretim bandıyla üreterek iç ve dış pazarda müşterilerine çözüm sunmaktadır. 

Devamı

İleri teknoloji hakimiyeti ile yaşamın kalitesini arttıran metal üreticisi...