Kurumsal

Kurumsal

Firmamız, kurulduğu günden bu yana sürekli gelişme göstermiş ve özellikle yapı sektöründe son yıllarda popüler olan transparan (planer) cephe, korkuluk ve saçaklarda kullanılan tüm ürünlerin projelendirilmesini uzman mimar ve mühendis kadrosuyla gerçekleştirerek, tecrübeli üretim ekibiyle kusursuz ve zamanında üretim sağlamaktadır. Ayrıca, esnek üretim bandı sayesinde her türlü metal ürünü üreterek, yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizin çözüm ortağı olmuştur. 

Cnc, Polisaj, satine, ve kaynak işçiliği gibi kaliteyi belirleyen faktörleri bünyesinde barındırarak özel imalat ve dekoratif ürünlerde üretebilen Norminox, uygun fiyat politikasıyla her türlü metal ürünü esnek üretim bandıyla üreterek iç ve dış pazarda müşterilerine çözüm sunmaktadır. 

VİZYONUMUZ MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacıyla kaliteden ödün vermeden en uygun ve en iyi ürünü sunmak. Değer verdiğimiz sadık Norminox müşterileri yaratarak Türkiyenin en saygın, en güvenilir metal üreticisi olmak; uluslararası metal ticaretinde güçlü bir oyuncu olmak.

ARGE VE TASARIM

Norminox sürekli gelişim prensibini ilke edinerek kendini günceller ve sektörde ihtiyaç duyulan ve duyulabilecek olan ürünlerin tasarımını ve üretimini gerçekleştirir. Tüm projeler bilgisayar programlarıyla 2D/3D modellemesi yapıldıktan sonra, statik analizler sonucu çıkan değerler neticesinde projelendirilip üretimi gerçekleştirilir.